Cage Warriors South East

Cage Warriors South East

5 Seasons

Subscribe Share
Cage Warriors South East
  • ASHIQUE VS M'ROIVILLI

    Episode 1

    Sufyaan Ashique vs Sidney M’roivili from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester

  • AKESSE VS ROBERTSEN

    Episode 2

    Rune Robertsen vs Samuel Akesse from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • BRAVIE VS MOYA

    Episode 3

    Matthieu Moya vs Kim Bravie from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • Cherfi vs Deloughery

    Episode 4

    Adil Cherfi vs Declan Deloughery from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • BARBARU VS HARRIS

    Episode 5

    Mark Harris vs Conan Barbaru from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • CLARKE VS TIMMIS

    Episode 6

    Jack Clarke vs William Timmis from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • COOKE VS SOLITO

    Episode 7

  • CIOLASZYNSKI VS BUCHANAN

    Episode 8

    Kamil Ciolaszynski vs CJ Buchanan from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • DREWITT VS ANGDEMBE

    Episode 9

    Will Drewitt vs Yuki Angdembe from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • DYER VS MAHMUDI

    Episode 10

    Shanelle Dyer vs Bezan Mahmudi from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • EGLIN VS BAGLEY

    Episode 11

    Jack Eglin vs Nik Bagley from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • EVANS VS SIRIC

    Episode 12

    Ivana Siric vs Stephanie Evans from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • HAY VS BERISHA

    Episode 13

    Markus Hay vs Arlind Berisha from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • KARIM V MCBRIDE

    Episode 14

    Jamie McBride vs Harda Karim from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • GUDNASON VS SAEED

    Episode 15

    Arni Gudnason vs Yousaf Saeed from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • FELL VS TANASA

    Episode 16

    Jimmy Fell vs George Tanasa from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • NEVLAND VS SACI

    Episode 17

  • RIEUCROS V MITAEV

    Episode 18

    Noah Mitaev vs Mathias Rieucros from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • PAWLACZEK VS FALCO

    Episode 19

    Grzegorz Pawlaczek vs Charlie Falco from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • TCHAPNDA VS LANDES

    Episode 20

    Axel Tchapnda vs Noah Landes from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • UCHMAN VS SPALDING

    Episode 21

    Kamil Uchman vs Adam Spalding from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • VOROBJOVA VS INGRAM

    Episode 22

    Erika Vorobjova vs Hanna Ingram from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.

  • VETLE VS ALTAMIROV

    Episode 23

    Vetle vs Altamirov from CWSE 24 on October 19th 2019, live from Charter Hall in Colchester.